Лазерне видалення волосся у Львові

11.01.2022
33

Епіляція – одна з найбільш затребуваних процедур у салонах краси. Не тільки жінки прагнуть позбутися небажаного волосся на обличчі та тілі, а й чоловіки. Сильна стать діє виходячи з гігієнічних, естетичних міркувань, а іноді цього вимагає професія або посада. Лазерна епіляція для чоловіків користується популярністю як ефективний і безболісний метод, що вирішує проблему на тривалий термін. Лазерне видалення волосся у Львові ви можете замовити тут https://neolaser.com.ua/.

Чоловіча епіляція: особливий підхід

Фізіологічні особливості чоловіків диктують правила та вимагають особливого підходу для вирішення косметичних проблем. Інтенсивний ріст волосся на тілі обумовлений впливом гормону тестостерону та є вторинною ознакою статевої приналежності. Структура чоловічого волосся груба, волосяні фолікули залягають глибоко у шкірному шарі, тому боротися з ними складно.

Оволосіння за чоловічим типом часто не обмежується кінцівками, пахвовими западинами, лицьовою та інтимною зоною. Волосяний покрив може покривати шию, груди, живіт, спину, плечі. Деякі чоловіки роблять депіляцію волосистої частини голови повністю або надають зачісці форму, виділяють лінії при фігурних стрижках та контури бороди.

Більшості чоловіків завдає незручності щетини на обличчі, яка відростає буквально за кілька годин. У випадках, коли щодня потрібно видаляти жорсткі волоски на обличчі, що відросли, це стає справжньою проблемою. Почервоніння і роздратування рідко вдається уникнути. Сухість шкіри, дискомфорт стають неприємними супутниками.

Лазерна епіляція обличчя та інших зон дає чоловікам можливість виглядати охайно і привабливо без потреби в частої корекції, як швидко не росло б зайве волосся.

Застосування лазера для видалення волосся

Лазерні системи виробляють світлові промені, енергія яких застосовується у медицині та косметології. Процес має на увазі спрямований вплив променів лазера на цибулини волосків. В результаті в структурі волосся руйнується пігмент меланін, що поглинає енергію, що виділяється (принцип селективного фототермолізу), порушується кровопостачання фолікула. Поступово волосся відмирає та випадає.

Ефект від процедури видно не відразу. Випадання волосся починається на 10 — 15 день після сеансу.

Дія лазера спрямоване на руйнування волосся, що знаходиться в стадії зростання, і не поширюється на неактивні (сплячі) волосяні фолікули. У міру пробудження цибулин з початком зростання нових волосків виникає потреба у повторенні процедури. Для повного позбавлення рослинності у чоловіків зазвичай потрібно 10 щомісячних сеансів.

УжасПлохоСреднеХорошоОтлично
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.